9. LİSELERARASI ULUSAL PROJE / KISA BELGESEL / ANİMASYON YARIŞMASI

Türk Coğrafya Kurumu /

 TÜRK COĞRAFYA KURUMU

9. LİSELERARASI ULUSAL PROJE / KISA BELGESEL / ANİMASYON YARIŞMASI

 

ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

DERECELER

ANİMASYON DERECE ÖĞRENCİLER      ADI  OKUL  DANIŞMAN ÖĞRETMEN
1. Ece Deniz Yıldırım Didem Seda Uzunoğlu   En Uzun Yolculuk Hisar Okulları Dilara Vardar
BAYRAM SEYMAN
2. Ali ÇİFTÇİOĞLU Mustafa UZUN   Olumlu ve Olumsuz Etkileriyle Göç Kültürü Kuleli Askerî Lisesi Ramazan DİLBAZ
MUSTAFA BARAN
3. Yağmur Danışma     Siyah ve Beyaz Özel AREL Fen Lisesi Ergin TAYLAN
Mansiyon MUHAMMED SEFA DURMUŞ MUSTAFA ASIM REYHAN ALPEREN ADATEPE TARİHİ ÇAĞLARDAN GÜNÜMÜZE GÖÇÜN GÖRSELLERLE ANLATIMI Kuleli Askerî Lisesi Ramazan DİLBAZ
MUSTAFA BARAN
             

KISA BELGESEL 

DERECE

ÖĞRENCİLER     ADI  OKUL  DANIŞMAN ÖĞRETMEN
1. LARİSSA  KUMAŞ ASLI  HORASAN BÜŞRA HİKMET  UTKU ŞAFAK VAKTİ GÖÇ KÜLTÜR  FEN  LİSESİ DEVLET  TOPKAYA
2. HÜSEYİN MACİT MUHAMMED KÖKSAL TURAN MUSTAFA KEMAL ŞEN GÖÇÜN ÇEKİM MERKEZİ İSTANBUL KULELİ ASKERİ LİSESİ GÖKHAN DURAK
MUSTAFA BARAN
3. ALP YALÇINKAYA CEM İZMİROĞLU - DOĞDUĞUN YER Mİ, DOYDUĞUN YER Mİ ? TED İSTANBUL ÖZEL LİSESİ DİDEM DEMİRCİ
Mansiyon SELİN SABIRCAN     GEÇİCİNİN KALICIYA DÖNÜŞME HİKAYESİ ROBERT KOLEJİ ÇAĞDAŞ YÜKSEL
Mansiyon Defne Anlaş Serra Özsoy Melis Severcan Sınırdakiler İstanbul Özel Saint -Joseph Fransız Lisesi Ayhan Yağız
             

PROJE

DERECE

ÖĞRENCİLER      ADI  OKUL

 DANIŞMAN

ÖĞRETMEN

1. ÖMER FATİH ŞAHİN SEFA YIRTICI ZÜLKÜF TALHA KAYMAK GÖÇLERLE BÜYÜYEN ŞEHİR "İZMİR" MALTEPE ASKERİ LİSESİ MURAT ARMUTÇU
2. MERVE ELİF ÖKSÜZ     BEYİN GÖÇÜMÜ BEYİN GÜCÜMÜ EMEL MUSTAFA UŞAKLI AND. L. FİLİZ TANRISEVDİ
3. SÜMEYYE KÖSE  ŞEYMA DOLUKÜP ABDULLATİF KUZU UMUDA YOLCULUK HİKAYELERİ İBRAHİM TANRIVERDİ SOSYAL BİLİMLER L. BİLAL TOPRAK
Mansiyon ÜRFET HEYDEROV ABDULLAH TURAL BATUHAN ELBİ DONAMANIN SİNOP'A VEDASI DENİZ LİSESİ ALPARSLAN TORUN
Mansiyon MEHMET ERYILMAZ AHMET OĞUZHAN BALCI   ULUPAMİR KIRGIZ TÜRKLERİ KULELİ ASKERİ LİSESİ MUSTAFA BARAN

 

 

 

 

ADRES:

İBRAHİM BETİL ODİTORYUMU

İstanbul Özel ENKA Okulları

Sadi Gülçelik Spor Sitesi

İstinye Sarıyer

34460 İstanbul, Türkiye

GSM: 0506 530 78 80   

NOT: ÖDÜL KAZANAN OKULLAR TELEFONLA ARANARAK BİLGİLENDİRİLMEK VE DAVET EDİLMEKTEDİR!

 

DEĞERLENDİRMEYE ALINAN PROJE/KISA BELGESEL VE ANİMASYONLARIN LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Başvuru süresi sona ermiştir. Başvuru listesi için tıklayınız.

  

Proje Yarışması Şartnamesi İçin Tıklayınız

Kısa Belgesel Yarışması Şartnamesi İçin Tıklayınız

Animasyon Yarışması  Şartnamesi İçin Tıklayınız

 

22 Nisandan önce projeniz ile birlikte göndereceğiniz, Islak İmzalı Form İçin Tıklayınız

MEB Ortaöğretim Proje Hazırlama  Ders Kitabına Ulaşmak İçin Tıklayınız!

 

Teslimat Adresi:

 

Mesut Süzer

İstanbul Özel ENKA Okulları

Sadi Gülçelik Spor Sitesi

İstinye Sarıyer

34460 İstanbul, Türkiye

AYRINTILI BİLGİ İÇİN ADRESLER:

İnternet Sayfası: http://www.tck.org.tr

Facebook: https://www.facebook.com/turkcografyakurumu    

Twitter: https://twitter.com/@cografyakurumu

PROJE KOORDİNATÖRLERİ:

Mesut SÜZER / TCK Yönetim Kurulu Üyesi

e-posta: info@tck.org.tr

Çağdaş YÜKSEL / İstanbul Özel Amerikan Robert Lisesi Coğrafya Öğretmeni

e-posta: cyuksel@robcol.k12.tr

Telefon: +90 (212) 705 65 00 Dahili: 6421  

GSM: 0506 530 78 80   

Etkinliklerimizden