Kurullar

Türk Coğrafya Kurumu /

Düzenleme Kurulu

T. Ahmet Ertek

İhsan Çiçek

M. Murat Yüceşahin

Erkan Yılmaz

Olgu Aydın

Tolga Görüm

Rüya Bayar

Kerime Karabacak

Ceyda Kurtar

Ayla Deniz

Ergin Gökkaya

Oturum Düzenleyicileri/ Session Convenors

Abdullah Akbaş

Adem Başıbüyük

Ahmet Ertek

Ali Özçağlar

Ayla Deniz

Barbaros Gönençgil,

Cengiz Yıldırım

Çetin Şenkul

Erkan Yılmaz

Evren Erginal

Eyüp Artvinli 

Eyüp Artvinli 

Gökşen Çapar

Günay Erpul

H. Nüzhet Dalfes

Hakan Yiğitbaşıoğlu

Harun Tunçel

Hasan ÖZDEMİR

Hilmi Demirkaya

İhsan Çiçek

Kerime Karabacak

Lütfi Nazik

M. Akif Sarıkaya

M. Murat Yüceşahin

M. Zeynel Öztürk

Mehmet Somuncu

Muzaffer Bakırcı

Necla Türkoğlu

Olgu Aydın

Ömer L. Şen

Rüya Bayar

Selen Deviren Saygın

Semra Günay Aktaş

Serhat Ay

Tolga Görüm

Uğur Doğan

Ülkü Eser Ünaldı

Volkan Dede

Zahide Acar Deniz

Danışma Kurulu

(Ada göre alfabetik sıralı)

Ahmet Evren Erginal-Ardahan Üniversitesi

Ali Fuat Doğu- Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Van

Ali Özçağlar – Ankara Üniversitesi

Alpaslan Aliağaoğlu- Balıkesir Üniversitesi

Andreas Matzarakis- Research Center Human Biometeorology, German Meteorological Service

Ayşe Nur Timor- İstanbul Üniversitesi

Barbaros Gönençgil-İstanbul Üniversitesi

Cevdet Yılmaz- Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun

Erdal Karakaş- Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi

Ertuğ Öner- Ege Üniversitesi, İzmir

Francisco Gutiérrez- University of Zaragoza, Spain

Gürcan Gürgen- Ankara Üniversitesi

Hakan Yiğitbaşıoğlu - Ankara Üniversitesi

Harun Tunçel-Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi

Holland Kaoru Kashima - Kyushu University, Japan

İbrahim Sirkeci - Regent's University London

İhsan Bulut-Akdeniz Üniversitesi, Antalya

İhsan Çiçek - Ankara Üniversitesi

İsa Cürebal-Balıkesir Üniversitesi

Jaromir Kolejka-University of Masaryk, Czech Republic Jef Vandenberghe- VU University Amsterdam

Maria Paradiso- Universit{ degli Studi del Sannio, Italy

Mehmet Somuncu - Ankara Üniversitesi

Melissa Rosenweig – Miami University, College Art & Sciences, USA

Mustafa Mutluer- Ege Üniversitesi, İzmir

Neil Roberts - Plymouth University, England

Nuriye Garipağaoğlu- Marmara Üniversitesi, İstanbul

Saadettin Tonbul-Fırat Üniversitesi, Elazığ

Saliha Koday- Atatürk Üniversitesi, Erzurum

Selver Özözen Kahraman-Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Semra Günay Aktaş-Anadolu Üniversitesi, Eskişehir

Sevil Sargın- Marmara Üniversitesi, İstanbul

Süheyla Balcı Akova- İstanbul Üniversitesi

Süheyla Üçışık Erbilen-Doğu Akdeniz Üniversitesi, KKTC

Telat Koç-Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Tuncer Demir-Akdeniz Üniversitesi, Antalya

Uğur Doğan - Ankara Üniversitesi

Ülkü Eser Ünaldı-Gazi Üniversitesi, Ankara

Vladimir KOLOSOV - Institute of Geography, Russian Academy of Sciences, Moskova

Warren Eastwood - Birmingham University, England

Zeki Koday- Atatürk Üniversitesi, Erzurum