Etkinlik

Türk Coğrafya Kurumu 75. Yıl Uluslararası Kongresi

75 Yıl Uluslararası Kongresi

TÜRK COĞRAFYA KURUMU 75. YIL ULUSLARARASI KONGRESİ BİLDİRİLER KİTABI

"75th Anniversary International Congress of Turkish Geography Society"

PROCEEDINGS BOOK

Editörler / Editors

Ahmet ERTEK

İhsan ÇİÇEK

Necla TÜRKOĞLU

Erkan YILMAZ

Mesut SÜZER

ISBN: 978-975-6686-07-2

KİTABA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

CLICK FOR BOOK!

AYRINTILI KONGRE PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ!

Değerli Bilim İnsanları,


8-10 Kasım 2017 tarihleri arasında Türk Coğrafya Kurumu ve Türkiye Coğrafyası Araştırma Ve Uygulama Merkezi - TÜCAUM işbirliği, Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih- Coğrafya Fakültesi, Coğrafya Bölümü ev sahipliğinde düzenlenecek olan “Türk Coğrafya Kurumu 75. Yıl Uluslararası Kongresi”ne (TCK 75. Yıl) katılmanız bizi onurlandıracaktır.

Ülkemiz Coğrafya biliminin köklü ve gelenek oluşturan kuruluşu olan Türk Coğrafya Kurumu’nun 75. Kuruluş yılı kapsamında, coğrafi bilimlerde dünyada ve Türkiye’de meydana gelen en son gelişmelerin tartışılacağı bu kongrede, Coğrafya bilim alanında ve ilgili diğer bilim dallarında çalışan bilim insanlarını bir araya getirmeyi ve davetli yerli ve yabancı konuşmacıların vereceği konferanslarla belli başlı konularda fikir alış verişinde bulunmayı hedefliyoruz.

Türk Coğraya Kurumunun 75. Kuruluş yılını en etkin bir şekilde kutlamak, coğrafi bilimlerde ortaya çıkan yeni gelişmeleri paylaşmak ve meslektaşlarımız arasında etkileşimi arttırmak amacıyla gerçekleştireceğimiz bu kongreye vereceğiniz destekten ötürü şimdiden teşekkür ederiz,

Saygılarımla

T. Ahmet Ertek

Yönetim Kurulu Başkanı

KAYIT VE AÇIKLAMALAR İÇİN TIKLAYINIZ!

Yorum Ekleme Formu

Etkinlik:

Spot Etkinlik